50 Yıllık Birikim...

       Ren Plastik, ülkemiz sanayisinde, 1961 yılında plastik eşya üretimiyle yerini almıştır. İlk kuruluş yıllarında oyuncak, mutfak eşyaları ve çeşitli ev eşyaları ile üretime başlamış, ürün yelpazesini bir çok yeni ürün ve model ile genişletmiştir. Firma, 1978 yılında büyük bir değişime girerek plastik ambalaj sektörüne yönelmiş ve bugüne kadar da bir çok ilklere imza atarak gelişmiştir.

Firmamız, 1996 yılında kurumsallaşarak Ren Plastik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adını almıştır. 1998 yılında ise İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde, 2000 m² 'lik yeni fabrikasına taşınmıştır.

İkitelli Organize Sanayi Bölgesindeki fabrikamızda, P.E.A.Y., P.E.Y.Y., şişe, bidon, kutu, P.E.Y.Y. ve P.P. kapak, kutu, stoper ve isteğe bağlı özel ambalajlar üretmekteyiz. Ürün portföyümüz, ülkemizde bu branşta çalışan firmalar arasında hatırı sayılır bir genişliğe sahiptir.

Boya, kimya, ıtriyat, hırdavat, temizlik, gıda, kozmetik, ilaç, yapı kimyasalları, deri ve tekstil sektörlerine geniş ürün yelpazesiyle hizmet vermekteyiz. İmalat branşımıza göre bu sektörlerle ve ürünlerle sınırlı kalmamaktayız.

Tasarladığınız ürünlerin kalıp üretim organizasyonları firmamız tarafından üstlenilmekte olup, en kısa sürede hayata geçirilmektedir. Ayrıca gelen talepler doğrultusunda kalıp lokmalarını değiştirerek müşteri adını veya logosunu ürüne uygulayabilmekteyiz.

Ren Plastik

  • İPKAS Sanayi Sitesi 8. Blok No: 4 
    İkitelli Organize Sanayi Bölgesi 
    Başakşehir-İstanbul 

  • Tel: +90 (212) 549 49 00 (3 Hat)
    Fax: +90 (212) 549 49 03 Mail: 

  • M: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.